Image Hotspots (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Link
hi: कड़ी

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: width
hi: चौड़ाई

en: color
hi: रंग
