Image Hotspots (7.x-2.41) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Link
cs: Odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: width
cs: šířka

en: color
cs: barva
