Image Hotspots (7.x-2.41) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: width
he: רוחב

en: color
he: צבע
