Image Hotspots (7.x-2.41) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Link
is: Hlekkur

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við
