Image Hotspots (7.x-2.41) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: width
nl: breedte

en: opacity
nl: Doorzichtigheid

en: color
nl: kleur
