Image Hotspots (7.x-2.41) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
