Image Hotspots (7.x-2.41) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: width
uk: ширина

en: opacity
uk: непрозорість

en: color
uk: колір
