Image Hotspots (7.x-2.42) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: width
da: bredde

en: color
da: farve
