Image Hotspots (7.x-2.42) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: width
et: laius

en: color
et: värv
