Image Hotspots (7.x-2.42) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Link
fa: پیوند

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: color
fa: رنگ
