Image Hotspots (7.x-2.42) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: color
fil: kulay
