Image Hotspots (7.x-2.42) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: width
gu: પહોળાઈ
