Image Hotspots (7.x-2.42) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: width
id: lebar

en: color
id: warna
