Image Hotspots (7.x-2.42) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Add
it: Aggiungi

en: width
it: larghezza

en: color
it: colore
