Image Hotspots (7.x-2.42) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: width
ro: lățime

en: color
ro: culoare
