Image Hotspots (7.x-2.42) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: width
ru: ширина

en: opacity
ru: непрозрачность

en: color
ru: цвет
