Image Hotspots (7.x-2.42) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Link
sl: Povezava

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: color
sl: barva
