Image Hotspots (7.x-2.42) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: width
sv: bredd

en: opacity
sv: opacitet (ogenomskinlighet)

en: color
sv: färg
