Image Hotspots (7.x-2.42) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: width
ta: அகலம்

en: color
ta: நிறம்
