Image Hotspots (7.x-2.42) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: width
tr: genişlik

en: color
tr: renk
