Image Hotspots (7.x-2.43) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: color
am: ቀለም
