Image Hotspots (7.x-2.43) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: color
bs: boja
