Image Hotspots (7.x-2.43) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: width
hu: szélesség

en: opacity
hu: átlátszatlanság

en: color
hu: szín
