Image Hotspots (7.x-2.43) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх
