Image Hotspots (7.x-2.43) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: color
ug: رەڭ
