Image Hotspots (7.x-2.43) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar
