Image Hotspots (7.x-2.43) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর
