Image Hotspots (7.x-2.43) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Link
eu: Esteka

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: width
eu: zabalera

en: color
eu: kolorea
