Image Lazy Loader (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Effect
da: Effekt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Responsive
da: Responsivt
