Image Lazy Loader (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Effect
de: Effekt

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Responsive
de: Responsiv
