Image Lazy Loader (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
et: Seadistus

en: Effect
et: Efekt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Responsive
et: Adapteeruv
