Image Lazy Loader (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Effect
lv: Effekts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Responsive
lv: Responsīvs
