Image Lazy Loader (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Effect
pl: Efekt

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Responsive
pl: Responsywny
