Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
ca: Configuració

en: Effect
ca: Efecte

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Responsive
ca: Responsiu
