Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Effect
cs: Efekt

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Responsive
cs: Responzivní
