Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
es: Configuración

en: Effect
es: Efecto

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Responsive
es: Adaptable
