Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Effect
fi: Efekti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Responsive
fi: Responsiivinen
