Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Effect
hu: Hatás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó
