Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Effect
ja: 効果

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Responsive
ja: レスポンシブ
