Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
ro: Configurație

en: Effect
ro: Efect

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Responsive
ro: Adaptiv
