Image Lazy Loader (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Effect
ru: Эффект

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Responsive
ru: Адаптивный
