Image Lazy Loader (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Effect
id: Efek

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Responsive
id: Responsif
