Image Lazy Loader (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
pt: Configurações

en: Effect
pt: Efeito

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Responsive
pt: Responsivo
