Image Lazy Loader (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Effect
sv: Effekt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Responsive
sv: Följsam
