Image Lazy Loader (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Effect
tr: Etki

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Responsive
tr: Duyarlı
