Image Lazy Loader (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Effect
uk: Ефект

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Responsive
uk: Адаптивне
