Image Link Formatter (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Fields
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Nothing
cs: Nic
