Image Link Formatter (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Nothing
lt: Nieko
