Image Link Formatter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Fields
uk: Поля

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Nothing
uk: Нічого
