Image Link Formatter (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Fields
et: Väljad

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Nothing
et: Mitte midagi
